so.creative
01 / 01

Dom weselny arkadia

Realizacja : Strona internetowa, Materiały graficzne
Link: http://arkadia-czaslaw.pl

Realizacja strony internetowej

Dla domu weselnego Arkadia mieliśmy przyjemność realizować unikalną stronę internetową z podpięciem pod system Wordpress w celu edycji treści i zdjęć. Celem strony internetowej było zaprezentowanie oferty domu weselnego wraz z licznymi zdjęciami, które pokazują uroki Arkadii.

Unikalny moduł galerii

Na potrzeby zaprezentowania zdjęć pokoi czy deserów przygotowaliśmy unikalny moduł galerii działający na zasadzie slidera. Zdjęcia przesuwane są w dół i wyświetlane na mniejszym ekranie. Klient może samodzielnie wstawiać zdjęcia do sliderów w różnych kategoriach. W zależności od ustawionej kategorii zdjęcie zamieszczane jest na odpowiadającej mu podstronie.

Sprawdź menu

Jako że klient zawsze przygotowuje swoje karty dań na różne okazje w plikach pdf ułatwiliśmy mu zamieszczanie ich na stronie. Nie jest zmuszony do ponownego przepisywania oferty, ponieważ pod konkretne menu za pośrednictwem panelu może podpiąć swój plik pdf.

Projekt menu

Dom weselny Arkadia świadczy także usługi cateringowe. Stąd potrzeba zaprojektowania kart menu w postaci ulotek, rozdawanych wraz z dowozem, a także dostępnych na miejscu. Projekt został wykonany z uwzględnieniem zarówno stałej, jak i dziennej oferty menu. Nasza firma była odpowiedzialna również za wydruk ulotek.

#SoCreative
© so.creative 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.